Кошничката е празна!

Millet

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Millet C Wool Bland
Основен слој од највисок квалитет! За активности во планините во текот на целата година. Одлично..
4,900ден.
Millet C Wool Bland
Основен слој од највисок квалитет! За активности во планините во текот на целата година. Одлично..
4,300ден.
Millet Chalk Bag
Торбичка за магнезиум со цилиндрична форма. Системот за затворање е со врвка, а со торбичката доаѓа..
980ден.
Millet Down Mitten
Уште само една големина на залиха: ХЛ Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Дизајнирана за многу студени..
3,800ден. 2,280ден.
Millet Elevation GTX
Хибридна - алпинистичка и планинарска чевла, дизајнирана да го максимизира комфорот, а погодна за пл..
16,500ден.
Millet Escent GTX
Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големинa: М! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Заштита..
14,700ден. 10,300ден.
Millet Fitz Roy Pants
Најновиот модел на Фицрој панталоните! Навлечни панталони за заштита од вода и ветер! Овие панта..
7,900ден.
Millet Fusion PO
Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големинa: XXL! Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! ..
4,300ден. 3,000ден.
Millet Grepon 4S
Најновиот член од Грепон серијата: модерна, 4-сезонска чевла за алпинистички искачувања во текот на ..
20,900ден.
Millet Grizzly Lady
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! Полар со одлична термо изолација за екстремно студено време, благод..
7,900ден. 3,950ден.
Millet LD Carline Plus Tight
Техничка плетка според најновиот развој на изработка на материјали. Подобрено сушење и отстранува..
2,700ден.
Millet LD Katioucha
Уште само ХС големина на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ!! Елегантна ски ракавица, посветена ..
4,300ден. 2,580ден.
Millet LTK Light Lady
Од овој модел на залиха има уште 2 големини: Ѕ и ХЅ! Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! Маичка со кра..
2,450ден. 1,230ден.
Millet LTK Seamless Light TS SS
Маичка со посебна плетка без шевови: за дополнителен комфор; со различна густина на плетка за подобр..
2,150ден.
Millet Mount Cleveland
Растегливи, дишливи, функционални! Овие панталони се модел кој е препознатлив по чувството на мекос..
4,500ден.
Millet Mount Shasta 55+10 LD
Женскиот модел на Маунт Шаста! Имате потреба за независност во период од повеќенеделно планинарењ..
15,400ден. 11,550ден.
Millet Prolighter 25
Дизајнерите на овој модел своето внимание посебно го посветија на тежината: „Секогаш се обидуваме да..
6,700ден. 5,000ден.
Millet Touring Training
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Ракавица за модерен ски туринг. Заштита, изолација, ергономија, пр..
4,900ден. 2,940ден.
Millet Trilogy Wool Bland
Од ексклузивната „Трилогија“ серија на Мillet! Ергономски дизајн со специјален шев кој не ја ирит..
4,900ден.
Millet Ubic 20
Tестирано и препорачано од Водичите од Шамони. Овој модел е основен избор за брзи, планинарски тури..
5,900ден. 4,400ден.
Millet Whymper
Дебела плетка и комбинација на мерино волна и полиестер – со полар во внатрешниот дел над челото за ..
1,800ден.
Millet Zephir 20
Ранец за лесни тури во природа, но и за секојдневни, урбани активности. Ова е нејуниверзалниот модел..
3,700ден. 2,770ден.
Millet Zephir 20 blue
Ранец за лесни тури во природа, но и за секојдневни, урбани активности. Ова е нејуниверзалниот модел..
3,700ден. 2,770ден.