Кошничката е празна!

Sigma

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Sigma ATS/STS holder 2032
Држач за вашиот Сигма уред. Компатибилен со: BC 7.16, BC 9.16, BC14.16, BC 16.16 ATS/STS ..
370ден.
Sigma Aura 25
Основни инфо: Осветлување до 30 метри Индикатор за батерија - светнува црвено кога батеријата е по..
950ден.
Sigma Aura 80 USB
Моќни 80 лукса за одговор на екстремно високи стандарди! Со осветлување до 90 метри и 80 лукса - ..
3,600ден.
Sigma Blaze
„Паметно“ светло со сензор за застанување! Овој модел на задно светло е со функција на кочница, в..
1,500ден.
Sigma Buster 100
Бустер серијата - во основната форма. Но - и таа моќна! Лумени: 120 Тежина: 62 грама Осветлува ..
1,550ден.
Sigma Buster 300
Ново, посилно компактно решени за осветлување! 300 лумени со максимално осветлување до 70 метри. ..
2,500ден.
Sigma Buster 600
Моќно, 600-луменско осветлување! Осветлува до 100 метри! Покрај тоа: Копчето за вклучување/искл..
5,900ден.
Sigma Buster 700
Силни 700 лумени и видливост од 100 метри, го прават овој модел одличен партнер во ноќните возења! ..
4,300ден.
Sigma Butler CR2450
Држач за брзинометри на СИГМА со CR2450 батерии:  BC1909, BC2209, ROX 5.0, ROX 6.0, ROX 8, ROX..
990ден.
Sigma Butler ROX 10.0
Butler држач за Sigma ROX 10.0 моделот! ..
990ден.
Sigma Cadence Magnet
Супер магнет за сензорот за каденца, кој може да се постави во осовината на педалата. ..
250ден.
Sigma Cadence Magnet
Магнет кој се користи заедно со трансмитерот за каденца на Сигма. ..
250ден.
Sigma Cubic
Основни инфо: Видливост од 400 метри Индикатор за батерија - светнува црвено кога батеријата е под..
600ден.
Sigma Docking Station
Уред за поврзување на вашиот брзинометар од сериите на Сигма: Topline 2009, Topline 2012, ROX 5.0 и ..
1,200ден.
Sigma Docking Station Topline 2016
Врската помеѓу вашиот брзинометар од серијата Topline 2016 и вашиот компјутер. За сетирање на уре..
1,200ден.
Sigma Hiro bracket
Држач за Hiro светлото на Сигма Спорт. ..
290ден.
Sigma iD.GO black
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,400ден.
Sigma iD.GO violet
Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена..
2,400ден.
Sigma Karma&Quadro bracket
Држач за Karma, Karma Evo, Powerled Evo, Quadro, Quadro X и Sportster светлата на Сигма. ..
290ден.
Sigma Light&Roadster bracket
Држач за Sigma Lighster и/или Sigma Roadster светло. ..
290ден.
Sigma mount ROX 10.0
Држач за Sigma ROX 10.0 GPS ..
550ден.
Sigma PC 15.11 blue
Најновата верзија на веројатно најпродаваниот модел на пулсметар од германската компанија Сигма Спор..
3,700ден.
Sigma PC 15.11 green
Најновата верзија на веројатно најпродаваниот модел на пулсметар од германската компанија Сигма Спор..
3,700ден.
Sigma PC 15.11 grey
Најновата верзија на веројатно најпродаваниот модел на пулсметар од германската компанија Сигма Спор..
3,700ден.
Sigma PC 15.11 red
Најновата верзија на веројатно најпродаваниот модел на пулсметар од германската компанија Сигма Спор..
3,700ден.
Sigma Pocket Tool
Сет алатки за велосипедизам, за на терен, со компактен дизајн и решение  за лесно да го собере ..
1,400ден.
Sigma Power Magnet
Магнет за брзинометрите на Сигма Спорт. Компатибилен и со аеро жици. ..
350ден.
Sigma set holder 2032
Сет држач (за уреди на Сигма со CR2032 батерија) со кабел и трансмитер за брзина. ..
420ден.
Sigma Sport ATS speed transmitter
ATS трансмитер за брзина, за безжичните уреди на Сигма кои го користат АТЅ системот, како на пример ..
990ден.
Sigma Sport BC 14.16 STS
Безжичната варијанта на популарниот планински/брдски модел ВС 14.16! Наменет за возачи кои сакаат..
4,900ден.
Sigma Sport BC 14.16 STS CAD
Безжичната варијанта на популарниот планински/брдски модел ВС 14.16! Со вклучен трансмитер за Каден..
5,500ден.
Sigma Sport BC 16.16 STS
Безжичната варијанта на преполниот со функции BC 16.16! За возачи кои многу често го користат сво..
3,700ден.
Sigma Sport BC 5.16
Одберете брзиноматер од германскиот бренд Sigma Sport - секогаш по одлични цени! Функции за велос..
1,180ден.
Sigma Sport BC 9.16 ATS
Безжичната варијанта на BC 9.16! Сите знаеме дека возењето на велосипед е еден од најдобрите начи..
2,480ден.
Sigma Sport Eloy
Предно светло со 4 диоди Опис од производителот: This light is impressive! By its 4 very brigh..
990ден.
Sigma Sport Hiro
Задно светло со „кул“ дизајн. Ова светло доаѓа со една црвена ЛЕД со голема моќност која мож..
1,350ден.
Sigma Sport Magnet
Сет магнет ..
220ден.
Sigma Sport STS cadence transmitter
STS трансмитер за каденца, за уредите на Сигма кои го користат STS системот, како на пример најновит..
1,350ден.
Sigma Sport STS speed transmitter
STS трансмитер за брзина, за уредите на Сигма кои го користат STS системот, како на пример најновите..
1,350ден.
Sigma STS Bike 2 kit
Сет за вашиот втор велосипед кој ја користи СТС технологијата! Проверете дали вашиот уред, може да ..
1,750ден.
Sigma STS holder 2450
Држач за уредите на Сигма кои имаат СТС технологија со CR2450 батерија. ..
370ден.
Sigma ластик за пулс трака
Ластик за пулс трака за уредите на Сигма ..
290ден.