Trimm
Кошничката е празна!

Trimm

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Trimm Adiga
Термоизолационен слој со одличен попуст од 50%. Мешавина од разни материјали (водоодбивен на..
4,800ден. 2,400ден.
Trimm Alfa-D
Надворешен дел: 100% polyester, 4000mm H2O Внатрешен дел: дишечки WR 100% polyester Подлога: 100% ..
11,500ден.
Trimm Cyklo
Ултралесна вреќа за спиење со неверојатно мал волумен и тежина! Дефинитивно ќе ги задоволи сите ава..
4,700ден.
Trimm Edge
Лесен, анатомски подметач на самонадувување, со уникатна структура, во комбинација со странични..
3,600ден.
Trimm Folly
Подметач на надувување со одлична термална изолација и потпора, а мал волумен при пакувањето. Благо..
5,300ден.
Trimm Forester
Од надвор: 100% polyester, 4 000 mm H2O, Подлога: 100% nylon PU 10 000 mm H2O, Конструкција: Duraw..
7,900ден.
Trimm Highlander
Одличен однос на перформанси (температурен опсег/тежина) и цена! Ширина: 85 / 58 cm;  изола..
4,500ден.
Trimm Hiker
Подметач на самонадувување со добра термална изолација и потпора, а и доволно мал волумен при пакува..
2,800ден.
Trimm Jurra
Женски софтшел панталони со одлични термо карактеристики благодарение на микро поларестиот материјал..
4,300ден.
Trimm Jurry
Од овој модел, на залиха во моментов имаме уште само С големина. Софтшел панталони со одлични тер..
4,800ден.
Trimm Marol
Термоизолационен слој со одличен попуст од 50%. Мешавина од разни материјали (водоодбивен на..
6,400ден. 3,200ден.
Trimm Nord 750
Надворешен материјал: мек најлон рипстоп - водоодбивен Полнење: 750грамско, перја 90/10 Ширини: 85..
22,200ден.
Trimm Orada
Женска јакна - софтшел за планински спортови со одлични карактеристики! Одлична цена со 50% ПО..
7,400ден. 3,700ден.
Trimm Orado
Софтшел јакна за планински спортови - со одлични карактеристики! Одлична цена со 50% ПОПУСТ..
7,800ден. 3,900ден.
Trimm Prima
Женски „полар“ со компактен крој - среден слој од облеката, кој е наменет за подобар термо комфор. ..
2,900ден. 1,900ден.