Кошничката е празна!

Tec

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Tec / Look "old" pedal cleat 9 degrees
Клитови за педали за друмски велосипеди - за „стариот“ стандард на LOOK. Произведено во Италија. ..
500ден.
Tec / Look pedal cleat 0 degrees
Клитови за педали за друмски велосипеди. Произведено во Италија. ..
500ден.
Tec / Look pedal cleat 4.5degrees
Клитови за педали за друмски велосипедизам. Произведено во Италија. ..
500ден.
Tec Alo black
Рогови за велосипед Алуминиум 6061 Должина: 80мм Тежина: 75гр ​Ергономска форма ..
1,100ден.
Tec Alo white
Рогови за велосипед Алуминиум 6061 Должина: 80мм Тежина: 75гр Ергономска форма ..
1,250ден.
Tec Belua 29x2.1 folding
Кевлар МТБ гума со димензии: 29х2.1 ..
1,350ден.
Tec Cursus 740mm rise
Ширина на стем: 31.8мм Рајз: 15/9 ..
1,900ден.
Tec Cursus alu
Одберете потребна должина Спецификации: Алуминиум 7050 31,8мм 7 степени Тежина: 115гр &nbs..
1,650ден.
TEC disc brake
Пакни за диск кочници - компатибилни со Шимано. Од производителот:     Compatib..
750ден.
TEC disc brake
Пакни за диск кочници компатибилни со Шимано. Од производителот: Compatible: XTR 2011 Kevlar re..
590ден.
Tec Michigan 28"/42
Заден калник Се поставува на колче со дебелина 24мм-26мм Ширина до 42мм ..
450ден.
Tec MTB Cleat
Клит за MTB. Компатибилни со сите стандардни патики за велосипедизам и Shimano SPD педали. ..
650ден.
Tec Obex Pro
Рогови за велосипед Алуминиум 6061 CNC Должина: 118мм Тежина: 58гр ​Ергономска форма ..
990ден.
Tec Obvious 740mm rise
Ширина на стем: 35mm Рајз: 15/9 степени ..
1,000ден.
Tec Obvius alu
Одберете потребна должина. Спецификации: Алуминиум 6061 31.8мм 7 или 12 степени Тежина: 130 г..
1,150ден.
Tec Peritus MTB 620mm
Алуминиум 2014-T6 Ширина: 620 mm Фат: 31.8 mm Рајз: 15 mm Агол: 9 степени Тежина: 238 g ..
1,650ден.
VP-ARC5 / Look 4.5 degrees
Клитови за патики за друмски велосипедизам - LOOK стандард со 4.5 степени движење. Во основата, кон..
1,200ден.