Black Diamond Trail Back
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Trail Back

Black Diamond Trail Back
Black Diamond Trail Back Black Diamond Trail Back
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 1
4,900ден.
 
   - ИЛИ -   

3-делни телескопски штеки за планинарење, за целосна сигурност и лесно, а долготрајно решение за подесување на потребната висина согласно потребите и теренот. Најновото решение на овој модел доаѓа со подолга подлога за комфорен фат, а и корпи за длабок снег - а намалена тежина за пар!
Должина кога се склопени: 63цм
Макс должина: 140цм
Тежина: 490гр/пар

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond trail back