Black Diamond Trucker Hat bordeaux
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Trucker Hat bordeaux

Black Diamond Trucker Hat bordeaux
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
1,950ден.

Капа за терморегулација, заштита од сонце - со шиено лого, со кое се оддава почит на планините и историската поврзаност на Блек Дајмонд со нив. 

Овој модел во задниот и страничните панели е со мрежа и има „низок профил“.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, trucker