Primus Vacuum Bottle 0,75 Pink
Кошничката е празна!
Најпродавани

Primus Vacuum Bottle 0,75 Pink

Primus Vacuum Bottle 0,75 Pink
Primus Vacuum Bottle 0,75 Pink Primus Vacuum Bottle 0,75 Pink
Бренд: Primus
Код на производот: Primus
Достапност: 10
1,550ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој 4-сезонски термос е со двоен ѕид и направен е од издржлив нерѓосувачки челик. Благодарение на неговите одлични изолациски карактеристики, обезбедува долго одржување на температурата на Вашиот топол или ладен пијалок. Затворачот може да се користи како чаша, а лесниот и практичен “Quick-stop” систем на затворање/отворање на тапата овозможува лесно ракување. Термосот е компактен и фино си наоѓа свое место во ранецот.

  • Висина (mm): 260
  • Дијаметар (mm): 86
  • Тежина (g): 506
  • Волумен (ml): 750

6 часа одржува температура од 80°C!!!
6 часа одржува температура од 8° C!!!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Primus Vacuum Bottle