Rock Empire Flexor set 0.25-7
Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire Flexor set 0.25-7

Rock Empire Flexor set 0.25-7
Бренд: Rock Empire
Код на производот: rock empire
Достапност: 2
41,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет френдови од серијата Флексор на Рок Емпаер - 10 големини.
Гуртните имаат посебна боја за секоја големина и тоа може да помогне во полесно препознавање при качувањето, а исто така тие и се издолжуваат за приближување до линијата на движењето.

Големина Опсег        Тежина   Сила    
0,25      12-16 mm       78 g      7 kN
0,5      14-20 mm      84 g      9 kN
0,75      16-23 mm      86 g      10 kN
1      19-28 mm      100 g      11 kN
2      22-34 mm      108 g      11 kN
3      27-44 mm      118 g      11 kN
4      33-53 mm      154 g      12 kN
5      43-68 mm      176 g      12 kN
6       55-88 mm       224 g      12 kN
7      70-110 mm      280 g      12 kN

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: rock empire, flexor