Rock Empire Axel set 1-6
Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire Axel set 1-6

Rock Empire Axel set 1-6
Бренд: Rock Empire
Код на производот: rock empire
Достапност: 1
28,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет френдови од серијата Аксел на Рок Емпаер
Гуртните имаат посебна боја за секоја големина и тоа може да помогне во полесно препознавање при качувањето, а исто така тие и се издолжуваат за приближување до линијата на движењето.

Големина Опсег        Тежина   Сила    
1      18-31 mm      110 g      8 kN
2      22-38 mm      116 g      8 kN
3      27-47 mm      134 g      9 kN
4      35-60 mm      164 g      9 kN
5      46-80 mm      212 g      14 kN
6      64-108 mm      254 g      14 kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: rock empire, axel