Sigma Aura 25
Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Aura 25

Sigma Aura 25
Бренд: Sigma
Код на производот: sigma
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Основни инфо:
Осветлување до 30 метри
Индикатор за батерија - светнува црвено кога батеријата е под 30%
2хАА батерии
Тежина: 70 грама
Батериите траат 5 часа во стандарден т.е. 7 часа во еко мод.

Хармоничен патерн во центарот, но и страните, со што се овозможува уште поголема безбедност при возењето!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma aura