Sigma Buster 300
Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Buster 300

Sigma Buster 300
Sigma Buster 300 Sigma Buster 300
Бренд: Sigma
Код на производот: sigma
Достапност: 2
2,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Ново, посилно компактно решени за осветлување!
300 лумени со максимално осветлување до 70 метри.

3 континуирани моќности: Моќна (300 лумени/1.5 час), Стандардна (150 лумени/3 часа) и Еко (70 лумени/6 часа)
Дополнително: трепкачкa функција.

Само едно копче за сите функции: двојно стискање за вклучување, по едно стискање - за промена на моќностите и функциите и подолго држење на копчето - за гасење на светлото.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma sport, buster 300