Sigma Infinity
Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Infinity

Sigma Infinity
Sigma Infinity Sigma Infinity
Бренд: Sigma
Код на производот: sigma sport
Достапност: 5
1,250ден.
 
   - ИЛИ -   

Задно светло со вградена батерија на полнење - силни перформанси во ултра компактно куќиште!

Задно светло кое може да биде приметено на растојание до 500 метри. Батеријата трае до 16 часа, а вграден е и двостепен индикатор за нејзината преостаната моќност, како и ниво на полнење.

Димензии: 48мм Х 28мм Х 27мм
Неприметно може да ја чувате во некој од џебовите на дресот или во торбичка и да ја користите/поставите на велосипедот, по потреба.

Тежина: 25 грама

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma, infinity