SRAM Force 12s
Кошничката е празна!
Најпродавани

SRAM Force 12s

SRAM Force 12s
Бренд: SRAM
Код на производот: sram
Достапност: 3
2,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Ланец за 12-брзински менувачки системи.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sram, force