Bianchi Reparto Corse 120 700x23
Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Reparto Corse 120 700x23

Bianchi Reparto Corse 120 700x23
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 2
2,650ден.
 
   - ИЛИ -   

Големина 700 x 23C/23-622,
Тежина 225гр,
Гума за високи перформанси - одличен грип за безбедна управливост; за многу километри поминати во интензивен и брз тренинг!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi reparto corse