Black Diamond Pom
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Pom

Black Diamond Pom
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
1,900ден.
1,330ден.
 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!

Kапа со класичен дизајн  - со одлична изолација.

Материјал: 100% полиестер

Тежина: 94 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, pom