Black Diamond Tour
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Tour

Black Diamond Tour
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
4,300ден.
3,000ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Уште само Л големина на залиха
Одлична цена со 30% ПОПУСТ

Ракавици кои се конструирани од врвно квалитетна козја кожа, а имаат минималистички дизајн - специјално посветени на вљубениците во турно скијањето!

Козјата кожа овозможува добар грип (на пример за цепини и планинарски или скијачки стапчиња), но исто така - долг животен век! Одлично издржува секакво „малтретирање“ во планините.

Овој модел нема водоотпорна мембрана, а поставата е фиксна: се работи за 150-грамски, многу мек, поларест материјал!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, tour