Campagnolo Veloce 10s
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Veloce 10s

Campagnolo Veloce 10s
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 1
39,350ден.
31,480ден.
 
   - ИЛИ -   

10-брзинската група на Кампањоло, насловена Велоче, во случајов во комбинација со Chorus кочници.
Независно дали се работи за Ваш примарен велосипед кој сакате да го подновите и искомбинирате со група на Кампањоло или пак за „втор велосипед“ како проект, ако сакате едноставно решение за него, но издржливо и кое ќе трае со години - ова е тоа! А во едноставноста лежи совршеноста ;)

Сега веќе со 20% ПОПУСТ!

Групата се состои од:
Кампањоло Велоче 10с касета 13-29
Кампањоло Велоче 10с шифтери
Кампањоло Велоче 10с преден менувач
Кампањоло Велоче 10с заден менувач (можете да одберете со краток или среден кафез)
Кампањоло Велоче 10с пренос 34/50
Кампањоло Велоче 10с ланец
Кампањоло Корус кочници

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, veloce