Ale Synergy Lady
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ale Synergy Lady

Ale Synergy Lady
Ale Synergy Lady Ale Synergy Lady Ale Synergy Lady Ale Synergy Lady
Бренд: Ale
Код на производот: ale
Достапност: 6
6,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Нов бренд во нашето портфолио - облека за велосипедизам од врвниот бренд, италијанската Але'!
На време за нашиот роденден :)
Одлична причина за 20% ПОПУСТ

Synergy - синергија помеѓу стил и функционалност!

Лесен и дишлив дрес - дизајниран за перформанси, конструиран со Микро Аеро материјалот на Але, за да го одржува чувството на свежина. Ултралесниот, тубуларен ракав има одличен фит - без да ограничува во движењето, а со таков „без шевови“ завршеток е и долниот дел на дресот за оптимален фин околу половината!

Тежина: 90гр
Препорачан температурен опсег: 18°/30°С

Состав
Главен материјал: 90% полиестер, 10% еластан
Ракави: 88% полиестер, 12% еластан

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ale, synergy