Ale Color Block Lady
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ale Color Block Lady

Ale Color Block Lady
Ale Color Block Lady Ale Color Block Lady Ale Color Block Lady
Бренд: Ale
Код на производот: ale
Достапност: 4
5,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Нов бренд во нашето портфолио - облека за велосипедизам од врвниот бренд, италијанската Але'!
На време за нашиот роденден :)
Одлична причина за 20% ПОПУСТ

Color block 
Минималистички дизајн со чисти линии кои се движат низ мекиот материјал кој го одржува чувството на свежина додека возите во топлите летни и прилетни денови. Брзо сушење и дишливост се секако основни карактеристики и кај овој модел, рефлектирачки елементи допринесуваат за зголемена видливост во сообраќајот, а задните џебови ја надополнуваат практичноста.

Тежина: 100гр
Препорачан температурен опсег: 18°/26°С

Состав
Материјал: 85% полиестер, 15% еластан

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ale, color block