Ale Diagonal Q-Skin
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ale Diagonal Q-Skin

Ale Diagonal Q-Skin
Бренд: Ale
Код на производот: ale
Достапност: 6
1,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Нов бренд во нашето портфолио - облека за велосипедизам од врвниот бренд, италијанската Але'!
На време за нашиот роденден :)
Одлична причина за 20% ПОПУСТ

Конструирани со Q-Skin - полиамидно влакно со сребрени партикули кои спречуваат насобирање на бактерии.

Тежина: 40г.
Температурен опсег: 18°/30°С

Висина: 16цм
Материјали: 96% полиамид, 4% еластан

За големините на чорапите на АЛЕ':
С: 36-39
М: 40-43
Л: 44-47

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ale, q-skin