Ale Action blue
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ale Action blue

Ale Action blue
Бренд: Ale
Код на производот: ale
Достапност: 6
1,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Нов бренд во нашето портфолио - облека за велосипедизам од врвниот бренд, италијанската Але'!
На време за нашиот роденден :)
Одлична причина за 20% ПОПУСТ

Креирани со T-Care Plus рециклираниот материјал и со додаден финиш на долготрајна, антибактериска заштита, овој модел дава чувство на свежина, има високи перформанси, а е создаден со идеја за заштита на околината. Двојна добивка!

Тежина: 40г.
Температурен опсег: 18°/30°С

Висина: 20цм
Материјали: 98% полиамид, 2% еластан

За големините на чорапите на АЛЕ':
С: 36-39
М: 40-43
Л: 44-47

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ale, action