Ale Onda
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ale Onda

Ale Onda
Ale Onda Ale Onda
Бренд: Ale
Код на производот: ale
Достапност: 2
1,650ден.
 
   - ИЛИ -   

Нов бренд во нашето портфолио - облека за велосипедизам од врвниот бренд, италијанската Але'!
На време за нашиот роденден :)
Одлична причина за 20% ПОПУСТ

Лесна и комфорна капа за велосипедизам, конструирана од дишлив и комфорен материјал, кој овозможува главата да диши. Визирот е подеслив и ќе Ви помогне да се заштитите од Сонцето и инсекти при возењето...

Тежина: 30г.
Температурен опсег: 18°/25°С

Материјали: 100% полиестер (Leggero130g)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ale, onda