Ale Coton Mix
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ale Coton Mix

Ale Coton Mix
Ale Coton Mix Ale Coton Mix
Бренд: Ale
Код на производот: ale
Достапност: 2
1,350ден.
 
   - ИЛИ -   

Нов бренд во нашето портфолио - облека за велосипедизам од врвниот бренд, италијанската Але'!
На време за нашиот роденден :)
Одлична причина за 20% ПОПУСТ

Лесна и многу мека капа за велосипедизам, со природна дишливост, за заштита од Сонцето и дополнителна заштита под кацигата...

Тежина: 30г.
Температурен опсег: 18°/30°С

Материјали: 65% полиестер, 35% памук

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ale, cotton