Ale Velocissimo
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ale Velocissimo

Ale Velocissimo
Ale Velocissimo Ale Velocissimo Ale Velocissimo
Бренд: Ale
Код на производот: ale
Достапност: 10
2,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Нов бренд во нашето портфолио - облека за велосипедизам од врвниот бренд, италијанската Але'!
На време за нашиот роденден :)
Одлична причина за 20% ПОПУСТ

Ракавици за велосипедизам, со висока, аеродинамична издолженост над глуждот, мека кожа кај дланката за одличен комфор и грипм, како и дишлив материјал од надворешниот дел. 

Тежина: 25г.
Температурен опсег: 18°/35°С

Материјали: 80% полиамид, 20% еластан

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ale, velocissimo