Ale Asphalt
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ale Asphalt

Ale Asphalt
Ale Asphalt Ale Asphalt
Бренд: Ale
Код на производот: ale
Достапност: 5
1,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Нов бренд во нашето портфолио - облека за велосипедизам од врвниот бренд, италијанската Але'!
На време за нашиот роденден :)
Одлична причина за 20% ПОПУСТ

Лесна ракавица за велосипедизам, дизајнирана да понуди оптимален фит и комфор. Кај дланката се користи кожа за фино чувство, а додадените силиконизирани елементи овозможуваат оптимален грип на полоши патишта. За дополнителна безбедност во сообраќајот пак, кога би се возело при намалена видливост, додадени се и рефлектирачки елементи.

Тежина: 25г.
Температурен опсег: 18°/35°С

Материјали: 
дланка: 50% полиуретан, 50% полиамид
надворешна страна: 85% полиамид, 15% еластан

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ale, asphalt