SKS Velo 42 Urban
Кошничката е празна!
Најпродавани

SKS Velo 42 Urban

SKS Velo 42 Urban
Бренд: SKS
Код на производот: sks
Достапност: 3
1,550ден.
 
   - ИЛИ -   

Одлично решение на калници (Сет од преден и заден калник) - за градски велосипеди и хибриди со ширина на гума до 35мм.
Издржлива, долготрајна пластика!
Тежина: 170 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sks, velo 42