Nalini AIW Pro Gara Vest
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AIW Pro Gara Vest

Nalini AIW Pro Gara Vest
Nalini AIW Pro Gara Vest Nalini AIW Pro Gara Vest
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
7,900ден.
5,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Елек со одлични терморегулациони карактеристики, благодарение на врвниот - Прималофт материјал.

Од овој модел на залиха имаме уште по само една С и М големина.
Одлична цена со 30% ПОПУСТ

Отпорност на ветер 5/5
Одбивност на вода 3/5
Дишливост 4/5
Термо изолација 5/5
Еластичност 4/5

Благодарение на внатрешната постава, овој елек е погоден за сите временски услови, во текот на целата година: може да се носи и во зима со поларест дрес во не-екстремни услови или за време на летото во планините, за заштита од ветер и термална регулација.

Технички карактеристики
- Материјал отпорен на ветер, внатрешно поставен со Прималофт - за термо изолација во предниот дел и кај рамењата,
- Растеглив материјал за комфор и со супериорна дишливост и еластичност,
- Патент по целата должина, со заштита од ветер од внатрешната страна,
- 3 асиметрични џебови во задниот дел, со рефлектирачки детали,
- Рефлектирачко лого,
- Еластичен, силиконизран дел околу половината

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, pro gara