Nalini Carena red
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Carena red

Nalini Carena red
Nalini Carena red Nalini Carena red Nalini Carena red
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 1
9,300ден.
7,440ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: Л
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!

Модел од есен/зима колекцијата на Налини - идеално решение за денови кога има големи температурни разлики. Благодарение на отпорноста од ветер и вода, но и еластичниот и дишлив материјал - Карена е совршено термално решение за студените денови.

Основни карактеристики:
- Термален слој со отпорност на ветер и водоодбивни карактеристики,
- лесен поларест материјал во внатершниот дел,
- патент по целата должина со заштита во внатрешниот дел,
- еластичен грип во делот околу половината,
- 3 асиметрични џебови во задниот дел со мрежести вметоци во долниот дел за исцедување на вода при дожд,
- рефлектирачки логоа и детали над и под џебовите...

Ова е модел од највисоката, т.н. црна серија на Налини

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: naini, carena