Nalini Seamless Lady
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Seamless Lady

Nalini Seamless Lady
Nalini Seamless Lady Nalini Seamless Lady Nalini Seamless Lady
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 6
2,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Зимски основен слој - со женски крој.

За потребата од основен слој, во било кој период од годината, веруваме дека не треба да зборуваме посебно. Потребата од ваков слој во зимскиот период е уште поизразена: од подобра термоизолација, подобар трансфер на влага/пот кон надворешни слоеви, со што телото остаува суво и не ја губи својата топлина итн итн.

Изборот на материјали е посебно важен, за важното чувство на комфор и удобност, а на тоа се надоврзува и моментот што делот околу вратот кај овој модел е без шевови и е пријатно мазен.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, seamless