Campagnolo Chorus Skeleton F+R
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Chorus Skeleton F+R

Campagnolo Chorus Skeleton F+R
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
7,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет од предна и задна кочница
Класа: Campagnolo Chorus
Тежина: 302гр.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo Chorus