Campagnolo Record Direct Mount
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Record Direct Mount

Campagnolo Record Direct Mount
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
11,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Direct Mount
Предна кочница
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, record