Shimano BR-T4000 front
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano BR-T4000 front

Shimano BR-T4000 front
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 1
960ден.
 
   - ИЛИ -   

V-Brake преден систем
Класа: Аливио

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, alivio, v-brake