Shimano BR-T4000 rear
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano BR-T4000 rear

Shimano BR-T4000 rear
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

V-Brake заден систем
Класа: Аливио

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, alivio, v-brake