Shimano SM-BH90-SS
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano SM-BH90-SS

Shimano SM-BH90-SS
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 5
1,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Црево за хидраулика
Должина 1700мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, sm-bh90-ss