Shimano BR-TX805
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano BR-TX805

Shimano BR-TX805
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

За механички диск кочници.
Класа: TourneyTX

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, tourney