Campagnolo Maximum Smoothness
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Maximum Smoothness

Campagnolo Maximum Smoothness
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 7
5,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Најновиот сет на сајли и кошулици на Кампањоло!

Компатибилен со 12-брзинските системи на Кампањоло, за кои е посебно важно овие елементи да имаат поголема флексибилност - што и е случајот. Максимално „мазно“ работење!

Должина на каблите: 1630мм и 2120мм
Должина на кошулиците: 320мм и 680мм
Во пакетот доаѓаат и капици.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:



Клучни зборови: campagnolo, maximum smoothness