Shimano MT200 задна
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano MT200 задна

Shimano MT200 задна
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Сет хидраулична кочница со вклучени пакни.
​Модел: МТ200 - задна кочница

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, mt200