Shimano Deore M420 задна
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Deore M420 задна

Shimano Deore M420 задна
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 1
6,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет хидраулична кочница со вклучени пакни.
​Модел: МТ420 - задна кочница

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, deore, mt420