Shimano Tiagra 4700
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Tiagra 4700

Shimano Tiagra 4700
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 1
4,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет предна и задна кочница
Класа: Шимано Тиагра

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, tiagra, 4700