Campagnolo Ultra-Shift Ergo
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Ultra-Shift Ergo

Campagnolo Ultra-Shift Ergo
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 8
3,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет на сајли и кошулици на Кампањоло, докажани со своето мазно работење!

Должина на сајлите за менувачите: 2000мм и 1600мм
Должина на сајлите за кочниците: 800мм и 1600мм
Во пакетот доаѓаат и соодветни должини на кошулици за овие сајли, како и капици.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, ultra-shift, ergo