Campagnolo Caliper Mounting Screw
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Caliper Mounting Screw

Campagnolo Caliper Mounting Screw
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 8
600ден.
 
   - ИЛИ -   

Пар штрафови за монтирање на калипер на задна диск кочница. 
Цената е за пар штрафови.
Производител: Кампањоло

Достапни се неколку должини:
- 2х24мм штрафови (за монтирање на 15-19мм дебелина на рам во делот на калиперот)
код на производителот: AC18-DBSC24

-2х29мм штрафови (за монтирање на 20-24мм дебелина на рам во делот на калиперот)
код на производителот: AC18-DBSC29

-2х34мм штрафови (за монтирање на 25-29мм дебелина на рам во делот на калиперот)
код на производителот: AC18-DBSC34

-2х39мм штрафови (за монтирање на 30-34мм дебелина на рам во делот на калиперот)
код на производителот: AC18-DBSC39

Инфо за достапност на секоја поединечна големина: info@outdoor.mk

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу: