Campagnolo AC21-DBADF
Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo AC21-DBADF

Campagnolo AC21-DBADF
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 2
1,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Кампањоло - адаптер за преден ротор до 160мм.

Во сет е адаптер со штрафови.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo, rotor, adapter, 160mm, AC21-DBADF