Black Diamond Alpine Light
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Alpine Light

Black Diamond Alpine Light
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 1
6,300ден.
4,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Уште само една големина на залиха: ХЛ
Одлична цена со 30% ПОПУСТ

Ултралесна заштита од ветер и лесен дождец; модел кој лесно се пакува и зафаќа малку простор во ранецот.
Одлично решение за брзо движење при планинарење и уживање и при ветер на планинските гребени.

- два џеба во задниот и два џеба во страничниот дел
- каиш со едноставно и брзо подесување
- подесување на завршетоците
- фит: регуларен

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Alpine Light Pants