Trimm Jurry
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Jurry

Trimm Jurry
Trimm Jurry Trimm Jurry
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 1
4,800ден.
2,880ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел, на залиха во моментов имаме уште само С големина.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ.


Софтшел панталони со одлични термо карактеристики, благодарение на микро поларестиот материјал поставен од внатрешната страна, комфорен на контакт со телото, како и со соодветна заштита од временски услови, растегливост и издржливост од износување/триење - благодарение на мешавина од користени материјали, стратешки поставени на соодветни места во конструкцијата.

Надворешен материјал:
100% PES Softshell + 100% Nylon Spandex Armortex

Водоотпорност/дишливост: 
8000 / 5000

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm jurry