Grivel GZero
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel GZero

Grivel GZero
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност: 9
4,800ден.

Достапни опции


* Должина на цепин:

 
   - ИЛИ -   

Класичен модел на цепин.
Тежина: 465 грама

Во моментов достапен само уште во големина 66 и 74цм.
Во големина 58цм - од крајот на јануари.
 

Кратко претставување на цепините, дерезите и аксесоарите за нив, достапни во нашиот продажен центар:

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel, GZero