Grivel A&D left
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel A&D left

Grivel A&D left
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Мултифункционален јумар кој може да се користи и за качување и за симнување по јажето.
Ергономска - гумирана рачка за комфорно ракување.
За лева рака.
Тежина: 258 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel A&D left