Grivel G14 автоматска
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel G14 автоматска

Grivel G14 автоматска
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност: 1
13,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Автоматска дереза!
За чевли до број 47.
Тежина на дерезите: 1095 грама
Тежина на дерезите заедно со пластичните одбивачи на снег: 1240 грама

Кратко претставување на цепините, дерезите и аксесоарите за нив, достапни во нашиот продажен центар:

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel G14