Black Diamond Wiregate Nut tool
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Wiregate Nut tool

Black Diamond Wiregate Nut tool
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
1,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Чоковадач со вградено „карабинерче“ со вратичка од жица: лесно, компактно, со одличен фат и досег!
Тежина: 46 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, nut tool