Grivel HMS Mega K6N
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel HMS Mega K6N

Grivel HMS Mega K6N
Бренд: Grivel
Код на производот: grivel
Достапност: 15
900ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој крушковиден карабинер на Гривел е произведен од 7075 алуминиум - за најдобар однос помеѓу тежина, сила и издржливост!

Со својата ХМС форма и рамен нос, ова е одличен модел за маневрирање со јажето.

Тежина: 81 грам
Должина/ширина: 117/71мм
Отвор на вратичката: 21мм
Сила на поголема оска: 21
Сила на помала оска: 10
Сила при отворена вратичка: 6

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: grivel, hms, k6n