Grivel Alpha K1N
Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Alpha K1N

Grivel Alpha K1N
Бренд: Grivel
Код на производот: grivel
Достапност: 15
800ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој компактен, лесен издржлив карабинер на Гривел е со Д-форма.

Тежина: 56 грама
Должина/ширина: 99/60мм
Отвор на вратичката: 15мм
Сила на поголема оска: 24
Сила на помала оска: 8
Сила при отворена вратичка: 8

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: grivel, k1n